Jack z Vápenek- Jonáš

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Benefiční závody Děčín- 21.6.2009

Rozhodčí: Alice Glöcknerová

ZKO Děčín, uspořádali II.Benefiční závody. Tyto závody byly zvláštní v tom, že se neplatilo startovné, ale vybíralo se 3kg psích granulí, konzerv atd... pro opuštěná zvířátka útulku v Děčíně. Jako členi ZKO Děčín jsme v 6.30hod. nastoupili na cvičák a začali jsme pomalu stavět parkury. První se běžel parkur Jumping a začínala vel.kategorie L. Parkur byl velice těžký a my jsme se diskvalifikovali... Pak následovala Zkouška a začínala kategorie LA1, kde jsme doběhli na devátém místě s 2 odmítnutími a 1 chybou. A nakonec se běžel Open, kde byl opět těžký parkur, ale my jsme to zaběhli na 12 místě s 1 odmítnutím a 2 chybami. Já byla spokojená jak jsme to zaběhli, protože s Jonáškem jsme teprve nedávno začali závodit... A opět musím dodat, že den jsme si užili.

Posledni komentare
22.06.2009 12:49:45: smileybc9686 Myslím si, že při dalších závodech bude Jonáš zase lepší. Pořád se zlepšuje.Ahoj....

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.